Sağlık Ürünleri ve Maske

20 yıllık köklü bir geçmişi bulunan Hamle Grup şirketleri, sektörden edindiği tecrübesini Sağlık sektöründe de uygulamak için çalışmalarına 2019 yılında başlamış lakin dünyayı etkisi altına alan COVID-19 virüsü yayılımını öngörmüş ve çalışmalarını hızlandırmıştır. Uzun çalışmalar sonucunda ortaya SAFRAN markası çıkmıştır. SAFRAN markalı maskelerde birinci sınıf malzemeler kullanarak üretim yapmaktadır.

SAFRAN maske üretimi yaparken bununla beraber FULL OTOMATİK MASKE HATTI, LASTİKLEME MAKİNESİ, MASKE GÖVDE MAKİNESİ ve yakın zamanda tüm hastanelerde kullanıma sunulacak GÖĞÜS TERAPİ CİHAZININ imalatını yapmaktadır.

Hamle Medikal, mühendislik bilgi ve birikiminin yanında sektörel tecrübelerini de harmanlayarak ortaya yüksek kalitede ürünler çıkarmaktadır.

HAMLE grup şirketlerinin edindiği temel değer; “Eşyanın ve İnsanın hakkını vermek” dir. Dolayısıyla kuruluşundan bugüne kadar her zaman yaptığı çalışmalarda bu değerleri benimseyerek işe başlamıştır ve bu değerleri benimseyenlerin başarıya ulaştıklarını görmüştür.